šk PLUS spol.s r.o.

Přijeďte k nám, rádi posloužíme!

nacházíte se: úvodní stránka o firmě

O nás

O firmě ŠK PLUS spol. s r.o.

Společnost šk PLUS spol. s r.o. vznikla na podzim roku 1991 jako nástupnická organizace po fyzické osobě Milanu Šrůmovi, montážní firmě v oboru ZTI.

Nutnost vzniku společnosti bylo dáno většími zakázkami ve stavebnictví a otevírání velkoobchodního skladu s výrobky Železáren Olomouc.

V následujících letech společnost postupně zastupovala další tuzemské a zahraniční výrobce v oblasti vodoinstalatérství a rychle se rozrůstala.

V oblasti stavební výroby se společnost „šk PLUS" propracovala mezi dodavatele ZTI u renomovaných firem ve stavebnictví jako např: GEOSAN, VODNÍ STAVBY, BAU PLUS, METROSTAV, IPS, PSJ, POZEMNÍ STAVBY a mnoho dalších společností.

Na několika stavbách společnost šk PLUS byla sama jako vyšší dodavatel například stavby: Výstavba administrativních prostor CEBAL Kolín, Výstavba sociálních zařízení TPCA Kolín, Rodinné domy.

Roku 1998 bylo vybudováno nové sídlo společnosti s moderními skladovými prostory. Po vybudování těchto nových prostor společnost rozšířila svoji činnost o obor topenářství a následně plynařství.

Montážní středisko společnosti „šk PLUS" se stalo největším montážní společností v oboru ZTI, ÚT a plyn v regionu Kolínska. Hovoří za vše renomované stavby v regionu Kolína a několik staveb doslova v celé republice. Můžu jmenovat některé stavby, jako třeba Eurotel Kolín, TESCO Kolín, rekonstrukce plaveckého stadiónu v Kolíně, Mrazírny a bourárny Hlinsko, Výrobní hala GB Karviná, Logistické centrum TESCO Kozomín, byty pro TCPA Kolín a mnoho jiných staveb.

V únoru roku „2008" společnost ukončila svoji činnost „montáž a prodej" prodejem střediska „Obchodní centrum" voda-topení-plyn v Havlíčkově ulici.

V průběhu roku „2008" vznikají nová střediska:

  • Středisko stavebních rozpočtů - zaměřené především jako pomoc ve stavebnictví ve formě poradenství a vypracování stavebních rozpočtů.
  • Středisko zaměřené na vystavování průkazů energetických náročností budov.
  • Středisko půjčovna stavebního nářadí firmy HILTI a dalších stavební nářadí a stroje.

V srpnu 2015 se společnost stěhuje do nově vybudovaných prostor ve Zruči nad Sázavou a rozširuje svou činnost o Tattoo studio. Ve spolupráci s paní Zitou www.artheart.cz

Caravan24.cz

copyright © 2008 - 2018 ŠK Plus s.r.o. - All rights reserved
powered by WebWorks WebCreator CMS © 2005 - 2018 Jan Volejník All rights reserved